21 września 2022

Warsztaty "Z tatą w przyrodę"

   W minioną sobotę mieliśmy przyjemność gościć niezwykłe dzieciaki wraz ze swoimi ojcami z Ojcowskiego Klubu Wyszków na warsztatach poświęconych ptakom i ich jesiennej wędrówce. Obserwowaliśmy z bliska takie wspaniałości jak polujący rybołów, czatujący bielik, walczące łabędzie czy super szybki zimorodek.

   Specjalne podziękowania kierujemy do Delta Optical Polska za wsparcie sprzętowe, dzięki czemu nikomu nie zabrakło lornetki czy lunety!

   Pogoda była jak zamówiona, mimo, że rano było jeszcze bardzo rześko. Wszyscy najedliśmy się jabłek z dzikiej, przydrożnej jabłonki. Na koniec wylądowaliśmy w - jak zawsze gościnnym - Gospodarstwo Przy piecu, gdzie przy ognisku sprawdziliśmy wiedzę ornitologiczną dzieci i tatusiów, co zakończyło się wręczeniem większych i mniejszych ptasich nagród za wiedzę i wytrwałość terenową wszystkich obserwatorów.

   "Z tatą w przyrodę" to fantastyczna inicjatywa Ojcowskiego Klubu z Wyszkowa! Zawsze z ogromną przyjemnością uczestniczymy w takich projektach, oby było ich jak najwięcej! Dziękujemy wszystkim! Tatusiom i dzieciakom. Dziękujemy za to wspaniałe przedpołudnie wśród ptaków i przyrody razem z Wami! Do zobaczenia na kolejnych obserwacjach!

 

 

rw

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

Social Media

Znajdź nas:

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz mnie do newslettera
Zapisz mnie do newslettera
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Polityka prywatności

Formularz reklamacji

Formularz zwrotu

Regulamin

Kart Podarunkowych

Regulamin zakupów