Regulamin zakupów

Regulamin

Kart Podarunkowych

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Polityka prywatności

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz
Zapisz
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Znajdź nas:

Social Media

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

   W minioną sobotę mieliśmy przyjemność gościć niezwykłe dzieciaki wraz ze swoimi ojcami z Ojcowskiego Klubu Wyszków na warsztatach poświęconych ptakom i ich jesiennej wędrówce. Obserwowaliśmy z bliska takie wspaniałości jak polujący rybołów, czatujący bielik, walczące łabędzie czy super szybki zimorodek.

   Specjalne podziękowania kierujemy do Delta Optical Polska za wsparcie sprzętowe, dzięki czemu nikomu nie zabrakło lornetki czy lunety!

   Pogoda była jak zamówiona, mimo, że rano było jeszcze bardzo rześko. Wszyscy najedliśmy się jabłek z dzikiej, przydrożnej jabłonki. Na koniec wylądowaliśmy w - jak zawsze gościnnym - Gospodarstwo Przy piecu, gdzie przy ognisku sprawdziliśmy wiedzę ornitologiczną dzieci i tatusiów, co zakończyło się wręczeniem większych i mniejszych ptasich nagród za wiedzę i wytrwałość terenową wszystkich obserwatorów.

   "Z tatą w przyrodę" to fantastyczna inicjatywa Ojcowskiego Klubu z Wyszkowa! Zawsze z ogromną przyjemnością uczestniczymy w takich projektach, oby było ich jak najwięcej! Dziękujemy wszystkim! Tatusiom i dzieciakom. Dziękujemy za to wspaniałe przedpołudnie wśród ptaków i przyrody razem z Wami! Do zobaczenia na kolejnych obserwacjach!

 

 

rw

Warsztaty "Z tatą w przyrodę"

21 września 2022