Regulamin zakupów

Regulamin

Kart Podarunkowych

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Polityka prywatności

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz
Zapisz
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Znajdź nas:

Social Media

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

   Za nami już dwie nocne, leśne wycieczki! W najbliższą sobotę, 12 marca, odbędzie się ostatnie spotkanie z tego cyklu.

Jest jeszcze szansa do nas dołączyć! Rezerwacja miejsc, tradycyjnie poprzez naszą stronę: mazovianwildlife.com/sklep

  Nasze spotkania rozpoczynamy w klimatycznej stodole w Gospodarstwie Przy Piecu, tu możecie zobaczyć z bliska eksponaty ptaków, porównać ze sobą dzienne gatunki i te prowadzące nocny tryb życia, przyjrzeć się wypluwkom, piórom i zaczerpnąć informacji na ich temat.

Następnie wychodzimy do lasu, na mniej więcej dwugodzinny spacer i tam obserwujemy sowy i wszystkie inne zwierzęta, które spotykamy na trasie wędrówki. Trzeba zaznaczyć, że obydwa spacery obfitowały w obserwacje, a niektóre z nich, były naprawdę bliskimi spotkaniami!

  Po powrocie z lasu czeka na Was ognisko, ciepła herbata i zabawa w sprawdzian wiedzy – jest nawet szansa wygrania nagrody! 😊 Nasz gospodarz – Pan Waldek, chętnie pokaże wam także jurty, najprawdziwsze, które właśnie przywiózł prosto z Kazachstanu i rozstawił na terenie Gospodarstwa. Wkrótce będzie można w nich zamieszkać i poczuć się jak prawdziwy nomada z dalekiego wschodu. 😉

Miła atmosfera, stara stodoła, spacer na świeżym powietrzu, czas spędzony w gronie miłośników dzikiego życia, niech będą słowami zachęty do odwiedzenia nas w najbliższy sobotni wieczór. 12 marca, godzina 19:00, Gospodarstwo Przy Piecu, Udrzynek (link do mapy). 😊 Do zobaczenia!

 

 

rw

Sowy i nocne życie lasu - edycja I i II za nami

07 marca 2022