21 października 2023

"Puszcza Biała" wystawa fotografii

 

Drodzy!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Wam, z którymi mogłem spotkać się we wczorajszy, piątkowy wieczór, podczas otwarcia wystawy fotografii "Puszcza Biała"!
Dziękuję, że pomimo pogody niezachęcającej do wyjścia z domu, wielu z Was przyjechało nawet z Warszawy i jej okolic, dziękuję też każdemu, kto miał nieco bliżej i również zdecydował się być!
Wspaniale było spotkać się i porozmawiać na tematy nie tylko fotograficzne, ale i leśne, ptasie i wszystkie inne!
Chyba wszyscy zgodziliśmy się, że nic nie zastąpi spotkania się na żywo i możliwości zobaczenia prawdziwych zdjęć, bo te na monitorach nigdy im nie dorównają.
Cieszę się, że na tych czternastu fotografiach mogłem podzielić się z Wami swoją pracą z ostatnich kilku lat, włożoną w ich tworzenie, niezwykłymi momentami, których mogłem być świadkiem i historiami napisanymi przez samą przyrodę Puszczy Białej!
Wasza wczorajsza obecność i życzliwy odbiór utwierdzają mnie w przekonaniu, że próby zamknięcia w kadrze piękna naszej przyrody mają wielki sens. Dają nieodparte poczucie, że fotografia to bardzo mocny i wymowny środek przekazu. Że warto ją uprawiać, podejmować kolejne próby i wysiłki, by móc dzielić się z Wami tym, co natura ma w sobie najpiękniejszego!
Wystawa mogła odbyć się dzięki wsparciu Nadleśnictwa Wyszków, w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia istnienia Lasy Państwowe, gospodarzem wydarzenia była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Wyszkowie. Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia!
Wydruki zdjęć zostały przygotowane przez zawsze niezawodnych - Beatę i Rafała z pracownia fotograficzna jbrLAB, ogromne dzięki za Waszą pracę!
Dziękuję tym, którzy na co dzień dają wsparcie, motywują, a gdy trzeba są pierwszą linią krytyki, z której zdaniem nie można się nie liczyć! Basia, Szymon, Konrad - wielkie ukłony dla Was!
Zdjęcia: Wojciech Kuchta - dziękuję!
Wystawę można zobaczyć w budynku Biblioteki przy ul. Sowińskiego 80, w sali im. prof. Ludwika Maciaga na III piętrze, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-16.00.

 

 

rw

 

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

Social Media

Znajdź nas:

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz mnie do newslettera
Zapisz mnie do newslettera
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Polityka prywatności

Formularz reklamacji

Formularz zwrotu

Regulamin

Kart Podarunkowych

Regulamin zakupów