Regulamin zakupów

Regulamin

Kart Podarunkowych

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Polityka prywatności

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz
Zapisz
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Znajdź nas:

Social Media

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

  Pozostańmy jeszcze przez chwilę w temacie przygotowywania się do zdjęć dzikich zwierząt. Pomyślimy wtedy pewnie o jakimś komandosie, kambodżańskim snajperze z twarzą wysmarowaną na czarno, pod górą siatek maskujących, z paprotkami wetkniętymi w przebranie, czekającym godzinami w bezruchu na jeden "strzał".
  Kto w dzieciństwie nie obejrzał wszystkich części Rambo, ręka do góry! Nie widzę... Zabawa w komandosa może sprawiać dużo frajdy, ale nie zawsze trzeba się aż tak przebierać i smarować twarz pastą do butów. Czasem wystarczy dobry pomysł, trochę przygotowania i możemy fotografować będąc zupełnie gdzie indziej.
  Żyjemy w czasach pracy zdalnej, nauki zdalnej, spotkań online, fotografia nie pozostaje wyjątkiem i również można ją realizować zdalnie. W ilości sposobów na wykorzystanie tych możliwości, jedynym ograniczeniem będzie kreatywność naszego umysłu. Jeśli tylko wystarczy nam wytrwałości i determinacji, będziemy mieć szanse zbliżyć się obiektywem do naszych bohaterów dosłownie na wyciągnięcie ręki.
  To zdjęcie przedstawia moment, w którym ryś podchodzi do aparatu zamaskowanego przy kłodzie. Jest to ta chwila, w której powstał opublikowany wcześniej portret. Zrobiła je fotopułapka, dzięki której miałem podgląd na całą scenę.
  Próbujecie czasem swoich sił w zdalnym fotografowaniu? Czy preferujecie raczej przebieranie się za kępę krzaków?

 

 

 

rw

Podgląd na scenę

09 lutego 2022