Regulamin zakupów

Przydatne linki

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Polityka prywatności

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz
Zapisz
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Znajdź nas:

Social Media

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

 

Kilka słów na początek...

 

 

 

Nasza działalność edukacyjna i przewodnicka inspirowana jest pięknem przyrody naszych okolic - Doliny Bugu, Puszczy Białej, Doliny Dolnej Narwi, Puszczy Kamienieckiej, Północnego Mazowsza i Równiny Kurpiowskiej.
Są to obszary, które poznawaliśmy od lat dziecięcych, często niewiele przekształcone przez człowieka, dzikie, niedostępne, dające schronienie tysiącom gatunków owadów, płazów, gadów, ptaków, ssaków. Obszary, które podlegają odwiecznej, sezonowej zmienności, przechodzące niepowtarzalną metamorfozę z każdą porą roku, w każdej chwili zaskakujące i nieprzewidywalne,
gdzie swoje ostoje znalazły gatunki,
których próżno już szukać gdzie indziej.
Pragniemy zachęcić do poznawania tych terenów podczas naszych wycieczek, prelekcji i warsztatów. Dają one możliwość zobaczenia najciekawszych, najcenniejszych walorów tych terenów, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo ich mieszkańcom, w szczególności tym skrzydlatym, bo to właśnie na nich zasadniczo koncentrujemy się w naszej działalności.
Zajęcia prowadzimy oczywiście również w innych miejscach, jeśli macie Państwo swoją propozycję, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.
Czas trwania, dystans oraz stopień trudności wycieczek terenowych dostosowujemy do możliwości uczestników.
24 czerwca 2020
  Nazywam się Rafał Wyszyński. Jestem założycielem Mazovian Wildlife. Skąd pomysł na działalność tego typu? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by cofnąć się kilkadziesiąt lat wstecz...   Moja życiowa przygoda z