Regulamin zakupów

Przydatne linki

Formularz zwrotu

Formularz reklamacji

Polityka prywatności

Regulamin udziału

w wydarzeniu

Chcesz być na bieżąco? Zostaw nam swój e-mail:
Zapisz
Zapisz
Twój e-mail został zapisany — dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola.

© RAFAL WYSZYNSKI | MAZOVIANWILDLIFE.COM

Znajdź nas:

Social Media

Mazovian Wildlife

Chabrowa 24

Brańszczyk, Poland

+48 882 136 058

rafal@mazovianwildlife.com

Ornitologiczny spływ kajakowy 20 CZERWCA 2021

Zapraszamy na ornitologiczny spływ kajakowy Bugiem, na odcinku Tuchlin – Kamieńczyk. Obserwowanie ptaków z kajaka jest nieco inną formą obserwacji, niż te tradycyjne. Ptaki nie wykazują dużego lęku przed człowiekiem w dziwnej skorupie unoszącej się na wodzie, można obserwować je z odległości kilku metrów – przesadnie się jednak nie zbliżając, by ich niepotrzebnie nie płoszyć. Są duże szanse podczas spływu zaobserwować bielika, trzmielojada, bociana czarnego, zimorodka, brzegówki, samotniki, piskliwce, sieweczki rzeczne oraz wiele innych. Podzielimy się na dwie grupy po 6 kajaków, ornitologicznie jedną grupą zaopiekuje się Marek, drugą Rafał.
Popłyniemy z miejscowości Tuchlin do miejscowości Kamieńczyk. Trasa liczy 20 km, bardzo spokojnym tempem pokonuje się ją w czasie 5-6 godzin. Po drodze będziemy mijać wyspy, piaszczyste łachy, urwiste brzegi. Będziemy płynąć w otoczeniu łąk, łęgów wierzbowych oraz lasów porastających brzegi rzeki. Przewidujemy jeden dłuższy postój na posiłek, krótsze w zależności od potrzeb uczestników.
Każdy z uczestników otrzyma kapok w odpowiednim rozmiarze, dzieci i młodzież do 18 roku życia mogą popłynąć tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Konieczne jest dobre zabezpieczenie przed słońcem odsłoniętych części ciała – nakrycie głowy, odzież z długim rękawem, długie spodnie, bądź krem zabezpieczający przed poparzeniami słonecznymi.
Spotkamy się 
o godzinie 7:30 na przystani w Brańszczyku, na końcu ulicy Jana Pawła II, tu będzie można zostawić samochód i wszyscy zostaną przewiezieni do Tuchlina, gdzie rozpoczniemy spływ. Link do mapy z zaznaczonym miejscem zbiórki: na mapie kliknij tu. Linki do pozostałych map – miejsce rozpoczęcia spływu: Tuchlin - kliknij tu, miejsce zakończenia spływu: Kamieńczyk - kliknij tu.
Cena uczestnictwa to 110 zł od osoby dorosłej i 80 zł od dziecka/osoby niepełnoletniej. W cenie znajduje się wynajem kajaka, dowóz, opieka przewodnika.
Zgłoszenia przyjmujemy i wszelkich informacji udzielamy telefonicznie, mailowo, poprzez messenger, zapraszamy do kontaktu.

 

rw

11 czerwca 2021